Оферти

Принтирай
2-стаен, ет.5/5, тухла, гр. Стамболийски, 32 000 €
готови апартаменти, 32000 €
Реф.No 223887
цялата оферта »Бележник
гр.Карлово, двустаен апартамент, Военно градче
готови апартаменти, 23000 €
Реф.No 223079
цялата оферта »Бележник

УПИ 311 кв.м., район "Северен" до ПУ, 20000€
урегулиран поземлен имот, 20000 €
Реф.No 621142
цялата оферта »Бележник
8,957 ПРОМИШЛЕН, с. Царимир, 35000 €
промишлен имот, 35000 €
Реф.No 661137
цялата оферта »Бележник

УПИ 700 кв.м., 24500€, Белащица
урегулиран поземлен имот, 24500 €
Реф.No 621131
цялата оферта »Бележник
Поземлен имот 654 кв.м., Пловдив Коматевско шосе м-т "Терзиите"
поземлен имот, 19900 €
Реф.No 631130
цялата оферта »Бележник

УПИ 538кв. м гр. Пловдив, кв. "Беломорски", 21000Е
урегулиран поземлен имот, 21000 €
Реф.No 621110
цялата оферта »Бележник
Парцел за пром. с-во, 270 кв. м , гр. Пловдив, "Кючук Париж", а-ра"Родопи" 25500
урегулиран поземлен имот, 25500 €
Реф.No 621103
цялата оферта »Бележник

Парцел, 900кв. гр. Пловдив, " Беломорски", 26850Е
урегулиран поземлен имот, 26850 €
Реф.No 621098
цялата оферта »Бележник
220кв.м в кв. Модър на гр. Пловдив
урегулиран поземлен имот, 17000 €
Реф.No 621091
цялата оферта »Бележник

Препоръчани оферти

Още
Двустаен 70м2, р-н Южен с Акт 14 - 41000€
апартаменти ново строителство, 41000 €
Реф.No 213889
цялата оферта »
Тристаен пред пуск МОЛ"Пловдив" 760€/м2
апартаменти ново строителство, 73720 €
Реф.No 213885
цялата оферта »